Twój koszyk

- 38%

Prędkościomierz Sigma BC 10.0 WL ATS

PVR 216,43 zł
134,10 zł
Oszczędzasz: 38%
Kup ten produkt i zbierz 30 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Licznik kilometrów Sigma BC 10.0 WL ATS ma dziesięć najważniejszych funkcji podczas Twojej podróży. Oprócz wartości takich jak średnia prędkość i przebyta odległość, możesz ustawić wyświetlanie temperatury zewnętrznej i maksymalnej prędkości. To sprawia, że bezprzewodowy prędkościomierz jest wszechstronnym urządzeniem ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami. Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do biura, cieszysz się weekendową przejażdżką po okolicy, czy jedziesz na rowerze szosowym, ten wszechstronny komputer zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych danych na wyciągnięcie ręki. Cechy: - Szyfrowana transmisja bezprzewodowa ATS - Zasięg do 70 cm między nadajnikiem a komputerem rowerowym - Automatyczny start/stop z ograniczeniem czasowym do 1 godziny - Regulowany interwał serwisowy (przez sprzedawcę) - Zachowywanie danych przy wymianie baterii (ustawienia i wartości całkowite) - Prędkość - Średnia prędkość - Maksymalna prędkość - Porównanie aktualnej prędkości / średniej prędkości - Dystans - Całkowity dystans - Czas jazdy - Całkowity czas podróży - Zegar (12/24 godzin) - Z baterią - Wodoodporny
Referencja: SG-59575

Wyróżniamy

Ikony sprawiają, że komputer rowerowy jest niezwykle czytelny.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Ikony sprawiają, że komputer rowerowy jest niezwykle czytelny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.