352 produktów z

Pro

352 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
352 produktów

Pro to marka specjalizująca się w produktach rowerowych . W szczególności zajmuje się produkcją i dystrybucją różnych części rowerowych, takich jak kierownice, siedzenia, podłokietniki itp.

Wszystkie produkty Pro są wykonane z najlepszych i najbardziej innowacyjnych materiałów, aby zapewnić użytkownikowi większą stabilność i bezpieczeństwo na rowerze. Aby uzyskać optymalny stosunek sztywności do wagi, kierownice Pro są wykonane z włókna węglowego monocoque i mają anatomiczny kształt.

Siodełka Pro mają wzmocnioną podstawę z włókna węglowego i szyny z tytanu lub włókna węglowego, w zależności od modelu. Zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii amortyzacji i wyściółki oraz mają zintegrowany system wentylacji, który zapewnia szybkie osuszanie skóry.

Kierownice Pro mają ergonomiczny krój zapewniający bardziej opływowy wygląd i są wyposażone w aluminiowe podłokietniki z żelowymi podkładkami, idealne do triathlonu .

Oprócz powyższych produktów wyróżniają się również torby podsiodłowe Pro, sztyce podsiodłowe Pro i pompki Pro. Produkty Pro sprawiają, że jazda na rowerze jest łatwiejsza, wygodniejsza i wydajniejsza. Przyjemna. Bardzo ważny jest właściwy dobór akcesoriów rowerowych, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń.


Kategorie powiązane z Pro