- 25%

PRO Compact teleskopowa mini pompka z magnetycznym zamknięciem

PVR 76,69 zł
57,77 zł
Oszczędzasz: 25%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Teleskopowa minipompka PRO Compact z magnetycznym zamknięciem została zaprojektowana, aby zapewnić Ci lepsze wrażenia z jazdy na rowerze, pozwalając Ci zabrać ją ze sobą na wycieczki, nie zajmując zbyt dużo miejsca. Jego lekka i kompaktowa konstrukcja jest kompatybilna z zaworami Presta i Schrader.

Dane techniczne:
  • Kompatybilność: Zawory Presta/Schrader
  • Maksymalne ciśnienie: II Bar / 160 PSI
  • Objętość/podróż: 64 cm3
  • Głowa: Nacisk i blokada
  • Waga: 99g

Charakterystyka:
  • Kompaktowa mini pompka do noszenia na wycieczkach rowerowych
  • Teleskopowy uchwyt zapewniający większą objętość na pompę
    Magnetyczny system zamykania
  • Zawiera wspornik mocujący za pomocą pasków na rzepy
Referencja: PRPU0042

Wyróżniamy

Bardzo ekonomiczna mini pompka o jakości PRO, którą możesz zabrać ze sobą na wycieczki rowerowe. Jego rozmiar i funkcje pozwolą na umieszczenie go na ramie lub plecaku, a kompatybilność z zaworami Presta i Schrader zwiększy zakres wszechstronności tego narzędzia.

Wyróżniamy

Bardzo ekonomiczna mini pompka o jakości PRO, którą możesz zabrać ze sobą na wycieczki rowerowe. Jego rozmiar i funkcje pozwolą na umieszczenie go na ramie lub plecaku, a kompatybilność z zaworami Presta i Schrader zwiększy zakres wszechstronności tego narzędzia.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.