- 38%

Prologo Zero II Pas Tirox 134 Siodełko Matte Black

PVR 532,90 zł
328,05 zł
Oszczędzasz: 38%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodło Prologo Zero II Pas Tirox z wyściółką Active Shape, która zwiększa komfort i chroni przed wibracjami. Z drugiej strony system PAS integruje układ prostaty, który umożliwia uwolnienie ciśnienia w okolicy krocza. Charakterystyka Siodło Prologo Zero II Pas Tirox: - Waga: 213 gr. -Rozmiar: 278x134mm. - Wyściółka: Active Shape - Podstawa: Wtrysk włókna węglowego - Szyna: Tirox - Zastosowanie: Szosa / Góra - Pokrycie: Mikrofibra - Płeć: Mężczyzna / Kobieta Technologia Prologo Zero II PAS Ti Solid Siodło: - PAS: Z systemem PAS, pozycja, Rozmiar i wymiary rowka są specjalnie zaprojektowane, aby zmniejszyć nacisk w okolicy krocza, a tym samym zapobiegać i/lub zmniejszać pojawianie się stanu zapalnego i sztywności, szczególnie u rowerzystów o szczególnych wymaganiach.
Referencja: PG-65754

Wyróżniamy

Jest to jedno z najwygodniejszych siodełek Prologo. Siodło Prologo Zero II oferuje nam technologię Pas, z rowkiem w środku siodełka (prostatycznego), który zmniejsza nacisk w okolicy krocza, unikając pojawienia się stanu zapalnego i sztywności. Jest to idealne siodło dla tych rowerzystów, którzy lubią długie dystanse.

Wyróżniamy

Jest to jedno z najwygodniejszych siodełek Prologo. Siodło Prologo Zero II oferuje nam technologię Pas, z rowkiem w środku siodełka (prostatycznego), który zmniejsza nacisk w okolicy krocza, unikając pojawienia się stanu zapalnego i sztywności. Jest to idealne siodło dla tych rowerzystów, którzy lubią długie dystanse.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.