- 49%

Prowadnica łańcucha Shimano Saint do ISCG05 bez zabezpieczenia

PVR 431,83 zł
219,82 zł
Oszczędzasz: 49%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Prowadnica łańcucha Shimano Saint do ISCG05 bez zabezpieczenia, o doskonałej konstrukcji, która zapobiega wysuwaniu się łańcucha, jednocześnie odpychając błoto i chroniąc tarczę przed uderzeniami. Prowadnica łańcucha posiada minimalną ochronę, która pozwala chronić łańcuch i tarczę przed uderzeniami. Prowadnica łańcucha Saint firmy Shimano zapewnia bardzo stabilną całość. Zawiera prowadnicę łańcucha Shimano Saint dla ISCG05 bez zabezpieczenia: - Osłona przerzucania i prowadnica łańcucha wewnątrz - Modułowa prowadnica łańcucha Shimano - Dolny tłumik prowadnicy - Konstrukcja odporna na błoto - Waga: 147 gr.
Referencja: ISMCD50X05

Opinia eksperta

Dzięki zdejmowanemu tłumikowi rowerzysta jest również mniej rozpraszany przez hałas, dzięki czemu możesz lepiej skoncentrować się na jeździe na rowerze.

Opinia eksperta

Dzięki zdejmowanemu tłumikowi rowerzysta jest również mniej rozpraszany przez hałas, dzięki czemu możesz lepiej skoncentrować się na jeździe na rowerze.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.