Twój koszyk

Przedni hydrauliczny hamulec tarczowy Shimano XT T8100

PVR 670,44 zł
575,32 zł
Oszczędzasz: 14%
Kup ten produkt i zbierz 133 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Przedni hydrauliczny hamulec tarczowy Shimano XT T8100 zapewnia lepszą ergonomię i łatwiejszą kontrolę. Doskonała modulacja poprawia kontrolę. Dźwignia hamulca Shimano Deore XT T8100 zawiera dłuższą dźwignię z trzema palcami z możliwością montażu I-SPEC II. Kompatybilna z 4-tłoczkowymi zaciskami hamulcowymi, dźwignia BL-T8100 zapewnia większą siłę hamowania i intuicyjną modulację dostosowaną do rowerów E-Trekking. Cechy: - Zastosowanie: E-Trekking, MTB - Zalecany zacisk hamulcowy: BL-T8100, BR-M8120 - Typ hamulca: lewy hydrauliczny hamulec tarczowy - Rozmiar dźwigni: na 3 palce - Kompatybilny z zaciskiem 4-tłoczkowym zapewniający większą siłę hamowania, specjalnie do rowerów e-trekkingowych - Zacisk w zestawie - Waga: 108 g Technologie: - I-SPEC II: prosta konstrukcja z wąskim zaciskiem dźwigni hamulca, więcej miejsca na kierownicy i czystszy wygląd Zacisk hamulca Shimano XT M8100 Post Mount zapewnia doskonałe hamowanie i kontrolę nad rowerem. Cechy: - Hydrauliczny mostek hamulca tarczowego - Szybsze cofanie tłoka - Dwa tłoki - Złącze Banjo i wewnętrzne prowadzenie węży - Doskonała modulacja zapewnia większą kontrolę - Niska waga - Szybki i łatwy montaż - Typ hamulca: Hydrauliczny hamulec tarczowy - Śruba mocująca zacisk hamulca Zabezpieczenie przed poluzowaniem metoda: Pierścień osadczy - Śruba mocująca zacisk hamulca Rozmiar narzędzia: 5 mm - Złącze tulejowe: Banjo - Specyfikacja J-Kit (dla producentów OEM) - Typ wspornika (dostępny dla mocowania IS z adapterem): Typ słupka - Olej: Shimano Mineral - Jeden- sposób mocowania: - Opcja przetwornika: żywica J03A (z lamówką), J04C Metal (z lamówką) - Standardowy przetwornik: żywica G03A (z lamówką) lub lamówką), G04S Metal (bez lameli) - Podstawka podkładki: podkładka oś - Zalecana dźwignia hamulca: BL-M8100 - Zalecana tarcza hamulcowa: RT-MT800 - Zacisk kompatybilny z klockami Ice Technology
Referencja: IM81001JLFPRA100

Wyróżniamy

Doskonały zestaw, dzięki któremu możesz stawić czoła swoim trasom z gwarancjami.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Doskonały zestaw, dzięki któremu możesz stawić czoła swoim trasom z gwarancjami.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.