Twój koszyk

Przenośna bateria litowa Dometic PLB40, czarna

3 747,99 zł
Kup ten produkt i zbierz 865 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Przenośna bateria litowa Dometic PLB40 zapewnia wysoki poziom przenośnej mocy: Do 40 godzin chłodzenia Dometic CFX 40 W na jednym ładowaniu. Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji możesz cieszyć się prawdziwą swobodą i dłużej pozostawać poza zasięgiem sieci. Cechy: - Pozwala na dłuższe podróżowanie bez zasilania - Trzy metody ładowania: wtyczka 12 V, panel słoneczny lub AC (220 V) - Ergonomicznie zaprojektowany, lekki uchwyt do przenoszenia ze stali nierdzewnej - Zintegrowany wyświetlacz LCD pokazuje pojemność, stan naładowania i moc wyjściową - Zaprojektowany specjalnie do Dometic CFX3 i innych lodówek elektrycznych - Wydajne ogniwa zapewniają 512 Wh energii, 40 Ah - Może zasilać lodówkę Dometic CFX3 45 do 53 godzin pracy na jednym ładunku (temperatura wewnętrzna +5C) - Wymiary głębokości: 19,7 cm - Wymiary wysokość: 25,7 cm - Wymiary szerokość: 19,7 cm - Waga: 7,54 kg
Referencja: DOM-9600012878

Wyróżniamy

Zaprojektowany do zasilania lodówek elektrycznych i innych urządzeń 12V, gdy nie jest podłączony do sieci.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Zaprojektowany do zasilania lodówek elektrycznych i innych urządzeń 12V, gdy nie jest podłączony do sieci.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.