Twój koszyk

Przerzutka MTB SRAM X5 Trigger 3 V, lewa (przód), czarna

106,44 zł
Kup ten produkt i zbierz 24 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Manetka SRAM X5 Trigger ma nową, mniejszą, lżejszą i bardziej kompaktową konstrukcję, zapewniającą precyzyjne i niezawodne działanie. Wyposażony w technologię napędu 1:1 firmy SRAM, która jest lepsza pod względem konstrukcyjnym. Każda jednostka linki, którą pociągniesz, przesuwa przerzutkę o tę samą wartość. Napęd pozostaje precyzyjny i płynny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach, takich jak błoto, kamienie czy korzenie. Jest to niezawodna, tolerowana i bardzo łatwa w konfiguracji i regulacji gałka zmiany biegów. Zacisk Matchmaker X upraszcza konfigurację kierownicy. Z technologią X-Avocation zapewniającą precyzyjną i niezawodną pracę. Zero Loss oznacza zerową utratę wydajności linki po naciśnięciu dźwigni, natychmiastową i precyzyjną zmianę biegów. Cechy: - Waga: 250 g - Prędkości: 3x9, 3x10 - Kompatybilność: przerzutki SRAM Exact Aactivate, potrójne przerzutki SRAM
Referencja: SR-00.7015.198.020

Wyróżniamy

Dźwignia zmiany biegów SRAM X5 do rowerów MTB jest wysoce zalecana dla amatorów i początkujących użytkowników, którzy oczekują komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności dźwigni zmiany biegów bez nadmiernych kosztów.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Dźwignia zmiany biegów SRAM X5 do rowerów MTB jest wysoce zalecana dla amatorów i początkujących użytkowników, którzy oczekują komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności dźwigni zmiany biegów bez nadmiernych kosztów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.