Przerzutka MTB SRAM XX 10v 31,8 i 34,9 mm z górnym ciągiem

PVR 567,00 zł
507,10 zł
Oszczędzasz: 11%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Przerzutka SRAM XX jest niezawodna, wybacza błędy i łatwa w konfiguracji i regulacji dzięki technologii X-Avocation, która eliminuje wahania w dekantacji i zmianie przełożeń, zapewniając precyzyjne i niezawodne działanie. Technologia X-Glide umożliwia łatwiejszą zmianę biegów w dowolnym momencie i w dowolnym kierunku, dzięki nowej geometrii zapewniającej idealną harmonię łańcucha i zębatki. Ustawiając tarczę na czopie łańcucha, uzyskuje się bardzo znaczną poprawę zmiany przełożeń. Niskoprofilowa przerzutka XX została zaprojektowana od podstaw specjalnie dla napędów 2x10, z myślą o najszybszej w historii zmianie przełożeń z przodu. Oferowane z szeroką gamą zacisków montażowych i opcji montażu bezpośredniego. Cechy: - Materiał: kute aluminium AL-6061-T6 - Waga: 118 g (niski skok) - Prędkości: 2x10 - Kompatybilność: zacisk 31,8 mm, 34,9 mm - Maksymalne zęby: 15
Referencja: SR-00.7615.064.000

Wyróżniamy

Przerzutka SRAM XX oferuje nienaganną precyzję i niezawodność, dzięki technologii X-Glide, która znacznie poprawia zmianę przełożeń, umożliwiając szybkie i łatwe podniesienie lub opuszczenie tarczy w dowolnym momencie. Jego innowacyjna konstrukcja gwarantuje bardziej harmonijne przejście pomiędzy łańcuchami i tarczami.

Wyróżniamy

Przerzutka SRAM XX oferuje nienaganną precyzję i niezawodność, dzięki technologii X-Glide, która znacznie poprawia zmianę przełożeń, umożliwiając szybkie i łatwe podniesienie lub opuszczenie tarczy w dowolnym momencie. Jego innowacyjna konstrukcja gwarantuje bardziej harmonijne przejście pomiędzy łańcuchami i tarczami.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.