Twój koszyk

- 34%

Przerzutka Shimano Altus M310 28,6 31,8 34,9 Niski zacisk

PVR 89,61 zł
59,56 zł
Oszczędzasz: 34%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Przerzutka Shimano Altus M310 28,6/31,8/34,9 AB.LOW, która zapewnia lepszą reakcję na zmianę biegów i dłuższą żywotność. Cechy przerzutki Shimano Altus 28.6/31.8/34.9 AB.LOW: -Przerzutka indeksowana DUAL SIS. -Kompatybilny z zębami 42/48. -Kompatybilny z linią łańcucha 47,5/50 mm. -Zmieniono położenie łącznika wewnętrznego w celu zwiększenia prześwitu błotnika (FD-M311). -Zmodyfikowany kształt tylnej prowadnicy łańcucha dla większego prześwitu na opony.
Referencja: EFDM310X6

Wyróżniamy

Grupę komponentów Shimano Acera/Altus charakteryzują dwa słowa kluczowe: precyzja i elegancja. Ta grupa osprzętu zapewnia precyzyjną zmianę przełożeń przy mniejszych stratach siły pedałowania, mocny układ hamulcowy i doskonałą skuteczność hamowania zapewniającą precyzyjną kontrolę prędkości, a także elegancki wygląd i smukły profil.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Grupę komponentów Shimano Acera/Altus charakteryzują dwa słowa kluczowe: precyzja i elegancja. Ta grupa osprzętu zapewnia precyzyjną zmianę przełożeń przy mniejszych stratach siły pedałowania, mocny układ hamulcowy i doskonałą skuteczność hamowania zapewniającą precyzyjną kontrolę prędkości, a także elegancki wygląd i smukły profil.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.