Twój koszyk

- 35%

Przerzutka Shimano Deore M4100 typu E

PVR 151,61 zł
98,57 zł
Oszczędzasz: 35%
Kup ten produkt i zbierz 22 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Przerzutka Shimano Deore M4100 E-Type wykorzystuje nową technologię Shimano SIDE SWING, która zapewnia lepsze prowadzenie linek, lekkość i płynność działania. Nowa konstrukcja zwiększa również prześwit, dzięki czemu jest kompatybilna z dużymi kołami i krótkimi tylnymi rurami tylnymi. Cechy: - Zastosowanie: MTB - Płynna i cicha zmiana przełożeń z przodu w górach - Mocniejsza zmiana przełożenia - Szerszy zakres trakcji zmniejsza tarcie łańcucha w rowerach z tylnym zawieszeniem - Bardzo szeroki zakres z podwójną tarczą 36-26T - Większy prześwit przy oponach - Kompatybilny z oponami 2,3" ; na szerszych felgach - Dostępne różne opcje - Dostępne z mocowaniami typu D, E i M - Jedna specyfikacja dla 48,8 mm i 51,8 mm - 2x10 prędkości
Referencja: IFDM4100E4

Wyróżniamy

Przerzutka Shimano Deore M4100 E-Type to idealny wybór, który przeniesie Twoje wrażenia z jazdy na rowerze na wyższy poziom. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i płynnej pracy przerzutka ta gwarantuje precyzyjną i szybką zmianę przełożeń. Nie czekaj dłużej i ciesz się wyjątkową wydajnością przy każdym naciśnięciu pedału!
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Przerzutka Shimano Deore M4100 E-Type to idealny wybór, który przeniesie Twoje wrażenia z jazdy na rowerze na wyższy poziom. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i płynnej pracy przerzutka ta gwarantuje precyzyjną i szybką zmianę przełożeń. Nie czekaj dłużej i ciesz się wyjątkową wydajnością przy każdym naciśnięciu pedału!
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.