Twój koszyk

- 65%

Przerzutka Shimano XTR 11x3v typu E bez bocznej płyty wahadłowej

PVR 729,56 zł
255,36 zł
Oszczędzasz: 65%
Kup ten produkt i zbierz 59 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Przerzutka Shimano XTR to przerzutka przednia do mechanizmu korbowego z potrójną tarczą, o nowej konstrukcji i odważnym podejściu. Zaprojektowane specjalnie dla rowerów terenowych. XTR side-swing to przerzutka przednia Shimano, która zapewnia większy prześwit koła o 15 mm, a nowe prowadzenie linek drastycznie zmniejsza wysiłek związany ze zmianą biegów. Przeznaczony jest do większych kół o długim skoku. 3 opcje montażu: zacisk wysoki, zacisk niski, typ D, typ E (bez płytki). Cechy: - Prędkości: 3 - Linia łańcucha: 50 mm - Duża tarcza: 40 zębów
Referencja: IFDM9000E6X

Wyróżniamy

Przerzutka Shimano XTR ma nową konstrukcję z bocznym wahaniem, która zapewnia większy prześwit dla dużych kół i większy zakres trakcji w rowerach terenowych o długim skoku. Dzięki efektywnemu prowadzeniu linek i płynnej zmianie przełożeń bez skakania. Jest kompatybilny z tradycyjnymi opcjami montażu: zaciski wysokie i niskie, śrubowe, typu D, typu E (bez płytki).
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Przerzutka Shimano XTR ma nową konstrukcję z bocznym wahaniem, która zapewnia większy prześwit dla dużych kół i większy zakres trakcji w rowerach terenowych o długim skoku. Dzięki efektywnemu prowadzeniu linek i płynnej zmianie przełożeń bez skakania. Jest kompatybilny z tradycyjnymi opcjami montażu: zaciski wysokie i niskie, śrubowe, typu D, typu E (bez płytki).
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.