Przerzutka szosowa SRAM Force 10v środkowa skrzynia WiFli

573,45 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Przerzutka SRAM Force, dzięki technologii Exact Avocation, zapewnia szybkie i precyzyjne przełożenie każdego biegu, wraz z najszerszym dostępnym zakresem regulacji, oferując najlepsze osiągi w 10-biegowej jeździe na rowerze. Dzięki Wifli przerzutka tylna wydłuża swoją klatkę i uzyskuje niewielką zmianę geometrii dla szerszego zakresu przełożeń, które mieszczą kasetę 11-32. Nowy zakres przełożeń jest szerszy niż standardowy system potrójnej tarczy, co pozwala zaoszczędzić ponad 250 gramów masy. Przerzutka SRAM Force Shifter jest wykonana z najnowocześniejszych materiałów, w tym zewnętrznego włókna węglowego i wewnętrznego łącznika magnezowego, które zapewniają wytrzymałość i lekkość. Cechy: - Materiał: obudowa ze stopu, magnezu, węgla i aluminium - Waga: 190 g - Rozmiar: średnia obudowa - Kaseta: max. 32 zęby - 10 prędkości
Referencja: SR-00.7518.015.000

Opinia eksperta

Przerzutka SRAM Force zapewnia maksymalną wydajność i opór na drodze, a także doskonałą prędkość i precyzję zmiany przełożeń.

Opinia eksperta

Przerzutka SRAM Force zapewnia maksymalną wydajność i opór na drodze, a także doskonałą prędkość i precyzję zmiany przełożeń.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.