Twój koszyk

Przerzutka szosowa SRAM Force 22 Weld

PVR 260,42 zł
213,25 zł
Oszczędzasz: 18%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Przerzutka SRAM Force 22 z technologią Yaw eliminuje tarcie łańcucha i pozwala na płynną, szybką i precyzyjną zmianę przełożeń. Przerzutka tylna SRAM Force 22 obraca się, aby zachować kątowe powiązanie z łańcuchem, dzięki czemu zmiana przełożeń jest bardziej bezpośrednia, precyzyjna i harmonijna. Technologia Yaw eliminuje potrzebę regulacji manetek, dzięki czemu zmiany biegów są bardziej bezpośrednie i precyzyjne, a w połączeniu z nowym mechanizmem korbowym i tarczami Force 22 zapewnia niezrównaną przewagę wydajności w zakresie przemieszczenia przedniego. Teraz z coraz cieńszą konstrukcją, która zmniejsza kolizję z ramą oraz mocniejszą i trwalszą obudową. Trwały, lekki, szybki, precyzyjny i zoptymalizowany do współpracy z tarczami X Glide R. Ze zintegrowanym obserwatorem naciągu łańcucha, który chroni ramę bez dodatkowego metalicznego hałasu i reguluje się niezależnie od przerzutki. Cechy: - Prędkości: 2 - Materiał: stal, aluminium i kompozyt - Waga: 79 g - Kompatybilność: przednie dźwignie przerzutek/hamulców SRAM Red 22 i Force 22 oraz zębatki X GLide R - Spawane mocowanie ramy: sama rama zawiera element do mocowania przytrzymaj przerzutkę
Referencja: SR-00.7618.038.000

Wyróżniamy

Przerzutka SRAM Force zapewni maksymalną prędkość i precyzję zmiany tarczy w górę i w dół, przy minimalnym tarciu i oporze.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Przerzutka SRAM Force zapewni maksymalną prędkość i precyzję zmiany tarczy w górę i w dół, przy minimalnym tarciu i oporze.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.