Twój koszyk

Przerzutka tylna Shimano Deore XT GS M8100 12V

PVR 563,24 zł
483,34 zł
Oszczędzasz: 14%
Kup ten produkt i zbierz 111 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Shimano Deore Większe koła pasowe 13T zwiększają wydajność i zarządzanie łańcuchem, a kompatybilność z nowymi 12-biegowymi kasetami Shimano zwiększa zasięg. Cechy: - Zastosowanie: MTB - Większy prześwit pozwala na agresywną jazdę - O 28 mm większy prześwit niż RD-M8100-SGS - Lekka i krótka konstrukcja klatki pozwala na płynny ruch tylnego zawieszenia - Wydajność roweru Szybka i precyzyjna zmiana przełożeń, zoptymalizowana pod kątem obsługi każdego trasa - Cicha przekładnia na wszystkich przełożeniach - Dodano nowy ogranicznik tłumienia w obudowie rolki przerzutki - Większe koło 13T - Stabilna przekładnia w trudnym terenie - Kompatybilny z kasetą 10-45T (1x12 biegów)
Referencja: IRDM8100GS

Wyróżniamy

Większe koła pasowe 13T zwiększają wydajność i zarządzanie łańcuchem, a kompatybilność z nowymi 12-biegowymi kasetami Shimano zwiększa zasięg.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Większe koła pasowe 13T zwiększają wydajność i zarządzanie łańcuchem, a kompatybilność z nowymi 12-biegowymi kasetami Shimano zwiększa zasięg.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.