Price
10,00 zł - 14 282,00 zł
Zniżka
Dostępny
+ Zobacz więcej
Ostatnie sztuki
+ Zobacz więcej
Nowość
+ Zobacz więcej
Technologie
+ Zobacz więcej
Model

Bestsellery Przerzutki tylne rowerowe

Przerzutki tylne rowerowe

577 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
577 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o przerzutkach tylnych i przednich?

Przerzutki tylne i przednie w rowerach są niezbędne do zmiany biegów i poprawy osiągów roweru. Przerzutka tylna służy do przesuwania łańcucha na tylnym kole i zmiany zębatek, podczas gdy przednia przerzutka zmienia położenie łańcucha na tarczach. W ten sposób można uzyskać szeroką gamę biegów, aby poradzić sobie z różnymi podjazdami i zjazdami na trasie.

Często zdarza się, że trzeba wyregulować przednią przerzutkę, ponieważ często się rozregulowuje z powodu uderzeń i zużycia. Tak samo jeśli została wymieniona na nową i musi być wyregulowana za pomocą narzędzi. Jeśli nie jest prawidłowo wyregulowana, nie będzie możliwa prawidłowa zmiana biegów. Niektóre problemy, które mogą powodować słabe dopasowanie przerzutki to uszkodzona linka, nadmierna rdza lub po prostu brud w obudowie linki.

Przerzutka tylna znajduje się na tylnym kole i jest nieco bardziej skomplikowana w regulacji niż przerzutka przednia. System ten pozwala na zmianę pozycji łańcucha na zębatkach i obniżenie lub zwiększenie siły przenoszenia napędu.

W kolarstwie dla prawidłowej zmiany biegów, oprócz regulacji przerzutki przedniej i tylnej ważne jest, aby prawidłowo wyregulować linkę biegnącą do kierownicy roweru, ponieważ istnieje możliwość, że linka poluzowała się i musi być prawidłowo napięta.


Marki Przerzutki tylne rowerowe, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.