Twój koszyk

- 24%

Przezroczysty świetlik Fiamma Vent 50 bez silnika

PVR 955,98 zł
730,83 zł
Oszczędzasz: 24%
Kup ten produkt i zbierz 168 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Niemotoryzowany świetlik Fiamma Vent 50 ma otwór kuszy ze wszystkich czterech stron. Wyposażony jest w elegancką wysuwaną roletę i zintegrowaną moskitierę. Aluminiowa warstwa zewnętrzna odbijająca ciepło, podczas gdy wnętrze jest białe. stała wentylacja. Antykradzieżowy system blokowania uchwytów. Przeciw deszczowi i przeciw wiatrowi. Zatwierdzony przez ABE, wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na promieniowanie UV. Istnieje możliwość zainstalowania opcjonalnego zestawu Turbo-Kit. Charakterystyka: - Aerodynamiczna konstrukcja: Brak konieczności montażu deflektora - Montaż typu Sandwich: Szybki montaż, bez konieczności wykonywania dodatkowych otworów w pojeździe - Stała wentylacja: Aby zapewnić stałą cyrkulację powietrza - System otwierania: Z praktyczną kierownicą - Moskitiera : Wykonany z aluminium, można go łatwo zdemontować do czyszczenia - Obniżona listwa: Zajmuje minimalną pionową przestrzeń na dachu pojazdu - Możliwość zmotoryzowania: za pomocą zestawu Turbo-Vent 28 F - Wymiary: 50x50 cm - Standardowa grubość dachu min - max: 3,0 - 7,0 cm - Stała wentylacja: 150 cm2 - Waga: 4,5 kg
Referencja: FIA-01668-02D

Wyróżniamy

Świetlik wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na promieniowanie UV.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Świetlik wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na promieniowanie UV.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.