Twój koszyk

- 25%
Technologie

Reebok Step + Licznik Bluetooth Czarny Czerwony

PVR 649,94 zł
487,24 zł
Oszczędzasz: 25%
Kup ten produkt i zbierz 112 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Step Reebok + Bluetooth Counter nadaje się do treningu cardio, siłowego i core; Funkcjonalna konstrukcja Stepa nadaje się zarówno do ćwiczeń HIIT i aerobiku, jak i do bardziej ogólnych sesji fitness. Aby pomóc Ci zacząć, będziesz mieć dostęp do bezpłatnych filmów szkoleniowych online, a także możliwość cofnięcia się w czasie i wzięcia udziału w oryginalnym treningu Step, od którego wszystko się zaczęło. Dzięki trzem szybkim i łatwym regulacjom wysokości (15, 20 i 25 cm) Step pozwala dostosować intensywność treningu do osobistego poziomu sprawności. Po prostu kliknij i zablokuj nóżki na żądanej wysokości i jesteś gotowy do pracy. Antypoślizgowe gumowe nóżki pomagają amortyzować wstrząsy i zapewniają solidną i stabilną platformę fitness. Step jest lekki i łatwy do przenoszenia i przechowywania, a jednocześnie solidny i wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać najcięższe treningi. Zintegrowany licznik kroków Bluetooth przekazuje informacje do telefonu lub tabletu po sparowaniu z aplikacją Reebok Fitness. Wyposażony w funkcje „1 dotyk” i „2 dotyk”, licznik może być używany do rejestrowania ćwiczeń, w których obie ręce lub stopy dotykają platformy jednocześnie lub w sekwencji. Tryb 1-dotykowy jest idealny do śledzenia ćwiczeń, takich jak skoki na skrzynię, a tryb 2-dotykowy jest idealny do śledzenia liczby kroków w górę. Wizualne strefy kroku Reebok oferują świeże podejście do klasycznego projektu, zapewniając bardziej szczegółowe punkty odniesienia. Linia środkowa, okrągłe znaczniki i szczegółowe krawędzie dają większe poczucie świadomości przestrzennej, promując lepszą formę ćwiczeń i ostrzejsze przejścia. Teksturowana powierzchnia zapewnia jeszcze lepszą przyczepność niż poprzednie generacje, dając Ci pewność, której potrzebujesz, aby skakać, tupać i rzucać się w jeden z najbardziej zabawnych, angażujących i skutecznych sposobów na dopasowanie. Cechy: - Trzy szybkie i łatwe regulacje wysokości „kliknij i zablokuj”: 15, 20, 25 cm - Wielowarstwowa powierzchnia zapewnia ukierunkowany chwyt i amortyzację - Strefy wizualne tworzą punkty odniesienia dla lepszej formy i płynniejszych przejść - Żebrowane panele boczne zapewniają maksimum przyczepność na zewnętrznych krawędziach Licznik kroków Bluetooth: sparuj z aplikacją Reebok Fitness i śledź swoją sesję Darmowe filmy z treningami online, które pomogą Ci w pełni wykorzystać step Reebok Osiem gumowych punktów styku z podłożem zapobiegają poślizgom i pochłaniają wstrząsy Wilgoć wytrzymała, łatwa do czyszczenia powierzchnia treningowa - Kompaktowy, lekki i łatwy do przenoszenia i przechowywania - waży tylko 7,2 kg / 15,8 funta - Solidna i niezawodna jakość wykonania przy maksymalnej wadze użytkownika 120 kg / 264 funtów - Wymiary montażowe: (L )102 x (szer.)38,5 x (wys.)15, 20, 25 cm
Referencja: RAP-12150RD

Wyróżniamy

Dzięki nowemu wyglądowi i postępowi technologicznemu najnowsza generacja kultowego klasyka zapewnia doskonałą funkcjonalność i najlepsze wrażenia użytkownika.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Dzięki nowemu wyglądowi i postępowi technologicznemu najnowsza generacja kultowego klasyka zapewnia doskonałą funkcjonalność i najlepsze wrażenia użytkownika.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.