Twój koszyk

Rękawiczki Buddyswim Neopren Trilaminat Ciepło 2,5 mm Carbon Black

168,27 zł
Kup ten produkt i zbierz 38 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Rękawice Buddyswim Neoprene Trilaminate Warmth 2,5 mm zapewniają maksymalną ochronę przed zimnem; Posiadają wszystkie szwy zgrzewane i wulkanizowane, aby zapobiec przedostawaniu się wody i chronić dłonie przed zimnem. W zależności od czasu pływania i każdego pływaka zalecany zakres temperatur dla tych rękawic pływackich wynosi od 10ºC do 21ºC. Dzięki wykończeniu Smoothskin Rubber Closure System poprawia dopasowanie rękawicy w obszarze przedramienia, aby zapobiec przedostawaniu się wody, poprawiając nieprzepuszczalność podczas pływania. Ergonomiczna konstrukcja i dodatkowa długość przedramienia zapewniają rękawice optymalne dopasowanie i maksymalny komfort przy każdym pociągnięciu. Ponadto antypoślizgowa dłoń poprawia przyczepność podczas innych sportów wodnych, takich jak SUP czy spływy kajakowe. Jest tworzony z wykorzystaniem materiałów przyjaznych dla środowiska i posiada certyfikat FSC do pielęgnacji lasów. Charakterystyka: - Ochrona przed zimnem - Uszczelnione szwy - Gumowy system zapinania Smoothskin - Ergonomiczna konstrukcja * Zaleca się założenie rękawic pod kombinezon neoprenowy. Technologie: Gumowe zamknięcie Smoothskin: Wykończenie wnętrza Smoothskin Rubber Closure System poprawia dopasowanie czapki, aby zapobiec przedostawaniu się wody podczas pływania. Dzięki regulowanemu zapięciu na rzep uzyskuje się szybką i łatwą regulację czapki.
Referencja: BUD-25081011-C

Wyróżniamy

Ergonomiczna konstrukcja i dodatkowa długość przedramienia zapewniają rękawice optymalne dopasowanie i maksymalny komfort przy każdym pociągnięciu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Ergonomiczna konstrukcja i dodatkowa długość przedramienia zapewniają rękawice optymalne dopasowanie i maksymalny komfort przy każdym pociągnięciu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.