Twój koszyk

rh+ Kask Air XTRM czarno-niebieski

PVR 584,51 zł
488,54 zł
Oszczędzasz: 16%
Kup ten produkt i zbierz 112 punktów

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kask rh+ Air XTRM dzięki swojej lekkości i wentylacji znajduje swój maksymalny wyraz w nowym kasku przeznaczonym na najgorętsze dni i nie tylko. Przestrzegano zasad aerodynamiki, aby zagwarantować nawet najlepsze osiągi przy dużych prędkościach, aby zadowolić wszystkich typów rowerzystów, nawet najbardziej wymagających. Nowy pasek jest oddychający, dopasowanie reguluje system Power FIT EVO. Cechy: - Ewolucja Power FIT 2 ze zredukowaną konstrukcją i większym wsparciem szyi dla jeszcze większej stabilności i komfortu - Boczny rozdzielacz zapewnia szybką regulację systemu mocowania kasku poprzez proste przesunięcie go w górę lub w dół i zapięcie klamry - Nowy pasek jest wykonany ze strukturą siatkową poprawiającą oddychalność w kontakcie ze skórą - Odblaskowe naklejki naklejone na tylną część kasku dla maksymalnej widoczności i bezpieczeństwa nawet w warunkach słabego oświetlenia - Torba na kask ze szlachetnej prawej strony + spersonalizowana mikrofibra
Referencja: RH-EHX6081-19

Wyróżniamy

Nowy pasek jest oddychający, dopasowanie reguluje system Power FIT EVO.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Nowy pasek jest oddychający, dopasowanie reguluje system Power FIT EVO.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.