324 produktów z

Ritchey

324 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
324 produktów

Tom Ritchey nadal pełni funkcję prezesa i głównego projektanta Ritchey, marki dystrybuowanej już w ponad 40 krajach. Inspiracja często przychodzi do Ciebie podczas pedałowania, generując pomysły, które następnie przetwarzasz w swojej głowie jako trójwymiarowe obrazy. Następnie powstają wstępne modele koncepcyjne, z których wiele jest tworzonych przez spawanie ze sobą złomu metalu i rur. Wszystko to przychodzi bardzo naturalnie komuś, kto jako nastolatek nauczył się konstruować ramy rowerowe i który zaprojektował niektóre z pierwszych ram i komponentów dla świata rowerów górskich w latach 70. Każdego roku Tom kieruje działem innowacji zarówno w znajdowaniu subtelnych ulepszeń, istniejących produktów oraz w opracowywaniu nowych produktów.

Rysunki i analiza elementów skończonych to świetne narzędzia w projektowaniu, ale Ritchey zawsze chętnie testuje nowe projekty w rzeczywistym świecie. Stosują rygorystyczne standardy w testach zderzeniowych, co oznacza, że zanim nowy projekt zostanie umieszczony na rowerze testowym, został już przetestowany strukturalnie. Gdy produkt przejdzie wszystkie testy strukturalne, prototypy muszą wytrzymać rygorystyczne użytkowanie zarówno przez amatorów, jak i zawodowych kolarzy, w tym rowerzystów sponsorowanych przez firmę Ritchey na całym świecie.

W Ritchey wierzą, że najnowsza inżynieria jest użyteczna tylko wtedy, gdy przynosi rzeczywiste korzyści użytkownikom. Błyskotliwe produkty lub stosowanie drogich materiałów i procesów produkcyjnych nigdy nie było ostatecznym celem Ritchey. Właśnie dlatego „Logika” zawsze była najlepszym słowem wyróżniającym wyrafinowane podejście Toma Ritcheya do projektowania komponentów.


Kategorie powiązane z Ritchey