Twój koszyk

Rolki dziecięce Rollerblade Microblade w kolorze czarno-zielonym

PVR 519,04 zł
444,03 zł
Oszczędzasz: 14%
Kup ten produkt i zbierz 102 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Rolki dziecięce Rollerblade Microblade to regulowane łyżwy dla dzieci. Te łyżwy są regulowane i dostępne w czterech pełnych rozmiarach. Łatwy w użyciu system przedłużania działa po naciśnięciu przycisku, a znaczniki w obszarze palców dopasowują rolki do odpowiedniego rozmiaru. Te rolki zapewniają lepsze wsparcie i pomagają poprawić stabilność, równowagę i kontrolę. Zarówno wyściółka Junior Fit, jak i specjalnie zaprojektowana siateczka sprawiają, że Microblade jest wygodny, a system zapinania zapewnia bezpieczne dopasowanie i łatwe zakładanie i zdejmowanie. Cechy: - Ci, którzy szukają najlepszych rolek dla dzieci, które dopiero zaczynają jeździć na rolkach lub szukają produktu wysokiej jakości - Cztery regulowane rozmiary: But Microblade jest elegancki i opływowy, aby zapewnić odpowiednią pozycję dziecka, dzięki czemu każdy krok i sesja są zoptymalizowane pod kątem jazdy na łyżwach z odpowiednią równowagą, kontrolą i wsparciem - but wewnętrzny Junior Fit sprawia, że rolki są tak wygodne, że dzieci nie będą chciały ich zdejmować. Siatkowa konstrukcja zapewnia dopasowanie niczym skarpetkę i zwiększoną oddychalność. Wszechstronne i trwałe zintegrowane prowadnice: przybliżaj dzieci do ziemi, aby uzyskać niższy środek ciężkości, co zapewnia większą kontrolę i stabilność. Posiada również system napędu 3WD, który można rozbudować do koła 3x80mm - Koła Rollerblade Performance - 72mm/80A w połączeniu z łożyskami SG3 zapewniają płynne, długotrwałe toczenie z odpowiednią prędkością, aby toczenie było nieco bezpieczniejsze, ale wciąż ekscytujący
Referencja: RB-7221900-T83

Wyróżniamy

Idealne łyżwy dla najmłodszych. Te łyżwy dla dzieci idealnie nadają się do poruszania się po mieście i do ćwiczeń.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealne łyżwy dla najmłodszych. Te łyżwy dla dzieci idealnie nadają się do poruszania się po mieście i do ćwiczeń.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.