Rower treningowy Horizon Paros Pro

1 774,14 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Rower treningowy Horizon Paros Pro ma dysk bezwładnościowy o masie 11 kg, 16 różnych programów, które dostosowują się do Twoich potrzeb i celów, a także podświetlany ekran pokazujący czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno i inne. Cechy: - Zestaw bezwładnościowy: 11 kg - Kierownica: regulowana - Korba: 3 chromowane elementy - Pedały: Pedały samoprostujące - Siodełko: regulowane w pozycji pionowej i poziomej - Konstrukcja siodełka: wygodna - Konsola: LCD Niebieski i żółty Windows 5,8” z Profil matrycy punktowej. - Programy: 16 (ręczne, 12 zaprogramowanych programów, użytkownik, waty i HRC) - Impuls: ręczny i telemetryczny - Poziomy oporu: 16 regulowane elektronicznie - Opór: Hamulec magnetyczny ECB - Moc: adapter - Dodatki: tryb oszczędzania energii - Wymiary: 103 x 60 x 152 cm - Waga produktu: 31,5 kg - Maksymalna waga. użytkownik: 136 kg
Referencja: JO-PAROSPRO

Opinia eksperta

Rower stacjonarny idealny do pracy aerobowej, poprawiający wydolność układu krążenia i płuc. Ćwiczenia kończyn dolnych poprawiają mięśnie i krążenie.

Opinia eksperta

Rower stacjonarny idealny do pracy aerobowej, poprawiający wydolność układu krążenia i płuc. Ćwiczenia kończyn dolnych poprawiają mięśnie i krążenie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.