Rower treningowy Tempo B901

1 488,88 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Rower treningowy Tempo B901 posiada 8 poziomów oporu, dysk bezwładnościowy o masie 6,5 kg oraz pedał z paskiem regulacyjnym. Cechy: - Puls: ręczny - Kierownica: regulowana - Korba: regulacja w poziomie i pionie - Siodełko: tryb oszczędzania energii - Dodatki: tryb oszczędzania energii - System oporu: ręczny - Poziomy oporu: 8 - Zestaw bezwładności: 6,5 kg - Konsola: 1 szare okienko LCD - Informacje o konsoli: czas, prędkość, dystans, kalorie, skanowanie i tętno - Zasilanie: baterie - Programy: ręczny - Wymiary: 90 x 53 x 119 cm - Waga produktu: 25 kg - Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
Referencja: JO-B901

Wyróżniamy

Rower stacjonarny idealny do pracy aerobowej, poprawiający wydolność układu krążenia i płuc. Ćwiczenia kończyn dolnych poprawiają pracę mięśni i krążenie.

Wyróżniamy

Rower stacjonarny idealny do pracy aerobowej, poprawiający wydolność układu krążenia i płuc. Ćwiczenia kończyn dolnych poprawiają pracę mięśni i krążenie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.