- 37%

Schwalbe Big Ben HS439 27,5x2,00 sztywna czarna opona rowerowa z odblaskami

PVR 93,36 zł
58,41 zł
Oszczędzasz: 37%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Opony rowerowe Schwalbe Big Ben HS439 wykorzystują technologię Kevlar Guard, materiał znacznie bardziej odporny, niezawodny i bezpieczny przed uderzeniami, ale jednocześnie o wysokim poziomie elastyczności. Podwójna warstwa gumy zmniejsza ryzyko przecięć i znacząco poprawia wygląd powierzchni. Cechy: - Zastosowanie: rowery miejskie, rowery balonowe - Typ: komorowy - Rozmiar: 27,5x2,00 - ETRTO: 50-584 - Ciśnienie: 2,5 do 5 barów - Waga: 835 g
Referencja: SC-272BB

Wyróżniamy

Opony rowerowe Schwalbe Big Ben HS439 zapewniają wysoki poziom oporu dzięki podwójnej warstwie wzmocnionej gumy, nie rezygnując przy tym z komfortu, elastyczności i siły trakcyjnej opon wysokiej jakości.

Wyróżniamy

Opony rowerowe Schwalbe Big Ben HS439 zapewniają wysoki poziom oporu dzięki podwójnej warstwie wzmocnionej gumy, nie rezygnując przy tym z komfortu, elastyczności i siły trakcyjnej opon wysokiej jakości.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.