- 34%

Schwalbe Marathon Green Guard HS420 26x1,25 sztywna czarna opona rowerowa z odblaskami

PVR 123,21 zł
80,79 zł
Oszczędzasz: 34%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Opony rowerowe Schwalbe Marathon Green Guard HS420 są wykonane z podwarstwy z gumy pochodzącej z recyklingu o grubości 3 mm i charakteryzującej się dużą elastycznością. Z obróbką przeciwstarzeniową na ściance bocznej, aby zapobiec pękaniu z powodu niewystarczającego ciśnienia. Podobnie nowy związek zwiększający wytrzymałość znacznie zwiększa trwałość. Można go stosować z każdym rodzajem roweru elektrycznego, gdyż posiada odpowiednie wymiary dla prędkości do 50 km/h. Cechy: - Przeznaczenie: rowery miejskie, elektryczne - Typ: komorowy - Rozmiar: 26x1,25 - ETRTO: 32-559 - TPI: 67 zwojów na cal - Ciśnienie: 4,5 do 6,5 bara - Waga: 580 g
Referencja: SC-1402660000

Wyróżniamy

Opony rowerowe Schwalbe Marathon Green Guard HS420 łączą w sobie wysokiej jakości technologię z klasycznym i wszechstronnym bieżnikiem, który idealnie dopasowuje się do każdej drogi.

Wyróżniamy

Opony rowerowe Schwalbe Marathon Green Guard HS420 łączą w sobie wysokiej jakości technologię z klasycznym i wszechstronnym bieżnikiem, który idealnie dopasowuje się do każdej drogi.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.