- 21%

Schwalbe Marathon Plus Tour HS404 700x35C sztywna czarna opona rowerowa z odblaskami

PVR 180,96 zł
142,30 zł
Oszczędzasz: 21%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Opony rowerowe Schwalbe Marathon Plus Tour HS404 700x35C zostały zaprojektowane z systemem ochrony SmartGuard, wykonanym z wysoce elastycznej, wzmocnionej gumy przed przebiciem. Zawiera odblaskowe paski po obu stronach. Ochrona SmartGuard w żaden sposób nie wpływa na opór toczenia. Cechy: - Przeznaczenie: rowery miejskie, elektryczne - Typ: komorowy - Rozmiar: 700x35C - ETRTO: 37-622 - TPI: 67 zwojów na cal - Ciśnienie: 3,5 do 5 barów - Waga: 890 g
Referencja: SC-1402874000

Opinia eksperta

Opony rowerowe Schwalbe Marathon Plus Tour HS404 łączą w sobie wysokiej jakości technologię z klasycznym i wszechstronnym bieżnikiem, który idealnie dopasowuje się do każdej drogi.

Opinia eksperta

Opony rowerowe Schwalbe Marathon Plus Tour HS404 łączą w sobie wysokiej jakości technologię z klasycznym i wszechstronnym bieżnikiem, który idealnie dopasowuje się do każdej drogi.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.