Twój koszyk

- 28%

Sea to Summit Comfort Plus S.L regularny czerwony mat

PVR 735,15 zł
527,52 zł
Oszczędzasz: 28%
Kup ten produkt i zbierz 121 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Regularna mata Sea to Summit Comfort Plus SL ma rozciągliwą w czterech kierunkach górę, zapewniającą luksusowe uczucie, które dopasowuje się do każdego kształtu ciała, a profil o grubości 8 cm zapewnia ciepło i wygodę bez względu na to, jak wyboisty lub nierówny jest teren. . Cechy: Technologia budowy komórek Air Sprung Technologia dwuwarstwowa: można nadmuchać obie warstwy niezależnie Wartość R 4: ma doskonałe właściwości izolacyjne. Zalecany do podłóg w obszarach o niskich temperaturach i zimnych podłóg - Zawiera torbę do przechowywania - Zawiera system mocowania poduszki Sea to Summit, dzięki czemu dobrze się trzyma i nie spada Dane techniczne: - Wymiary: 183 x 51 cm - Grubość: 6,3 cm - Waga: 970 g
Referencja: STS-ASM2067-01051908

Wyróżniamy

Zapewnia komfort i odpoczynek dla ciała, który odczujesz pod koniec dnia.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Zapewnia komfort i odpoczynek dla ciała, który odczujesz pod koniec dnia.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.