- 31%

Shimano Saint M820 10V 165 mm mechanizm korbowy, suport 73 mm bez tarczy

PVR 1 386,27 zł
949,91 zł
Oszczędzasz: 31%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Korba Shimano Saint M820 10V 165mm. Oś suportu 73 mm. bez tarczy tylko dla 10 biegów. Cechy korby Shimano Saint M820: - Niezwykle mocne korby HOLLOWTECH II - Ulepszony pająk z nakrętkami zapewniającymi czystszy wygląd - Oś ze stali o wysokiej wytrzymałości i stalowe wkładki pedałów - Szerokość osi/suportu 73 mm (FC-M820) lub 83 mm (FC-M825) - Długości korb: 165 mm / 170 mm / 175 mm - Specjalne pojedyncze tarcze pośrednie: opcje 34, 36, 38 tarcz (SM-CR82)
Referencja: IFCM820ABX

Opinia eksperta

Nowy Saint jest dedykowany do downhillu, nowy Saint poprawia koncentrację dzięki doskonałej i stabilnej kontroli roweru, nowy Saint przyspiesza i zwalnia na poziomie Mistrzostw Świata. Spójrz, a zobaczysz, jak Saint został zaprojektowany w oparciu o koncepcję „Czystej Grawitacji”.

Opinia eksperta

Nowy Saint jest dedykowany do downhillu, nowy Saint poprawia koncentrację dzięki doskonałej i stabilnej kontroli roweru, nowy Saint przyspiesza i zwalnia na poziomie Mistrzostw Świata. Spójrz, a zobaczysz, jak Saint został zaprojektowany w oparciu o koncepcję „Czystej Grawitacji”.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.