Twój koszyk

Shimano Saint M820 10V 165 mm mechanizm korbowy, suport 73 mm bez tarczy

PVR 1 377,63 zł
1 166,30 zł
Oszczędzasz: 15%
Kup ten produkt i zbierz 271 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Korba Shimano Saint M820 10V 165mm. Oś suportu 73 mm. bez tarczy tylko dla 10 biegów. Cechy korby Shimano Saint M820: - Niezwykle mocne korby HOLLOWTECH II - Ulepszony pająk z nakrętkami zapewniającymi czystszy wygląd - Oś ze stali o wysokiej wytrzymałości i stalowe wkładki pedałów - Szerokość osi/suportu 73 mm (FC-M820) lub 83 mm (FC-M825) - Długości korb: 165 mm / 170 mm / 175 mm - Specjalne pojedyncze tarcze pośrednie: opcje 34, 36, 38 tarcz (SM-CR82)
Referencja: IFCM820ABX

Wyróżniamy

Nowy Saint jest dedykowany do downhillu, nowy Saint poprawia koncentrację dzięki doskonałej i stabilnej kontroli roweru, nowy Saint przyspiesza i zwalnia na poziomie Mistrzostw Świata. Spójrz, a zobaczysz, jak Saint został zaprojektowany w oparciu o koncepcję „Czystej Grawitacji”.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Nowy Saint jest dedykowany do downhillu, nowy Saint poprawia koncentrację dzięki doskonałej i stabilnej kontroli roweru, nowy Saint przyspiesza i zwalnia na poziomie Mistrzostw Świata. Spójrz, a zobaczysz, jak Saint został zaprojektowany w oparciu o koncepcję „Czystej Grawitacji”.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.