Twój koszyk

Singular WOD Junior Bar 10 kg

1 000,95 zł
Kup ten produkt i zbierz 231 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Gryf Singular WOD Junior 10 kg doskonale nadaje się do pracy nad techniką podnoszenia ciężarów lub podnoszenia z niewielkim obciążeniem. Wykonany z wysokiej jakości stali, ma twarde chromowane wykończenie, które zapewnia dużą odporność na zużycie. Powierzchnia chwytna ma średnicę 25 mm, co ułatwia chwyt osobom dopiero zaczynającym przygodę z tym sportem. Strefy ładowania mają użyteczną długość 175 mm i średnicę 50 mm, obie są zamontowane na łożyskach igiełkowych i samosmarujących tulejach z brązu, zapewniając bardzo płynny obrót nawet pod pełnym obciążeniem. Cechy: - Waga: 10 kg - Długość całkowita: 1682 mm - Długość obszaru załadunku: 175 mm - Średnica obszaru chwytu: 25 mm - Średnica obszaru załadunku: 50 mm - Maksymalne obciążenie: 135 kg - Materiał: stal - Wytrzymałość na rozciąganie: 150 000 PSI – Wykończenie: Matowy chrom – System łożysk igiełkowych i samosmarujące tuleje z brązu
Referencja: SWO-SW_MAF0305A020200N

Wyróżniamy

Idealny drążek do podnoszenia ciężarów dla młodszych zawodników lub do ćwiczenia techniki.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealny drążek do podnoszenia ciężarów dla młodszych zawodników lub do ćwiczenia techniki.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.