Twój koszyk

Singularna skakanka WOD 2.0 w kolorze czarnym

117,03 zł
Kup ten produkt i zbierz 27 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Skakanka Singular WOD 2.0 posiada bardzo prosty system dopasowania długości linki do Twojego wzrostu. Rączki wykonane są z tworzywa sztucznego i polimeru, a na końcach posiadają system łożysk, który usprawnia obrót liny w celu osiągnięcia większej prędkości i sprawi, że chęć wykonywania podwójnych i potrójnych skoków odejdzie w przeszłość. Jego stalowa linka jest pokryta tworzywem sztucznym, aby zminimalizować uszkodzenia spowodowane wstrząsami po każdej awarii. Cechy: - Waga: 200 g - Długość kabla: 3 m - Długość uchwytu: 15,5 cm - Średnica kabla: 2,5 mm - Materiał: nylonowy uchwyt i stalowa linka z powłoką z tworzywa sztucznego - System mocowania: za pomocą śruby. Do dokręcania nie jest wymagane żadne narzędzie. Plastikowe zabezpieczenia końcówek kabla
Referencja: SWO-SW_MAF0301A380000N

Wyróżniamy

Nigdy nie wiesz, kiedy może się pojawić lina WOD, nie może jej zabraknąć w Twoim plecaku.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Nigdy nie wiesz, kiedy może się pojawić lina WOD, nie może jej zabraknąć w Twoim plecaku.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.