Twój koszyk

Singularne pudełko plyometryczne WOD Elite Foam

3 291,91 zł
Kup ten produkt i zbierz 761 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Pudełko plyometryczne Singular WOD Elite Foam jest niezbędnym wielofunkcyjnym elementem, jeśli chcesz rozwijać siłę eksplozywną i moc aerobową. Ten prosty przedmiot pozwala na pracę dużej części mięśni dolnej części ciała, a także środkowej części ciała, niezbędnej, jeśli chodzi o nabranie rozpędu i wykonanie wysokiej jakości skoku. Cechy: - Waga: 33,2 kg (komplet) - Długość: 90 cm - Wysokość: 15, 30, 45 i 60 cm - Szerokość: 76 cm - Powierzchnia: 0,68 m2 - Materiał: pianka o dużej gęstości. - Wykończenie: pokrycie z włókna nylonowego - System mocowania pomiędzy blokami: rzep
Referencja: SWO-SW_MAF0314A080000N

Wyróżniamy

Ta wyjmowana szuflada, wykonana z pianki o dużej gęstości, oferuje 4 różne wysokości, dzięki czemu możesz dostosować ją do swoich potrzeb.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Ta wyjmowana szuflada, wykonana z pianki o dużej gęstości, oferuje 4 różne wysokości, dzięki czemu możesz dostosować ją do swoich potrzeb.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.