Twój koszyk

Siodełko Selle Italia SLR SuperFlow S w kolorze czarnym

PVR 853,41 zł
772,30 zł
Oszczędzasz: 10%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodło Selle Italia SLR SuperFlow S z nową technologią SuperFlow, która pozwala osobom o różnym wzroście zawsze znaleźć idealną i bardzo wygodną pozycję na siodełku. Ponadto nowy SuperFlow drastycznie zmniejsza wszelkie ograniczenia fizyczne spowodowane długotrwałym naciskiem na miednicę, problemem, który dotyka wielu rowerzystów, zwłaszcza na długich dystansach. Niezwykle lekkie (45 gr), bardzo mocne i trwałe szyny z tytanu klasy 9B o średnicy 7 mm „Made in USA”. Dane techniczne Siodełko Selle Italia SLR SuperFlow S: Waga: 185 gr. Szyna: Ti 316 Rura Ø 7 mm Wymiary: 131×275 mm idmatch: S3 (mała odległość pomiędzy kośćmi kulszowymi i duża rotacja miednicy) Zastosowanie: Road Selle Italia kod: A130JQA001
Referencja: IT-041A130JQA001

Wyróżniamy

Rodzina SLR firmy Selle Italia jest najbardziej pożądana przez zawodowych rowerzystów. SLR SuperFlow jest idealny na duże odległości.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Rodzina SLR firmy Selle Italia jest najbardziej pożądana przez zawodowych rowerzystów. SLR SuperFlow jest idealny na duże odległości.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.