Siodełko Selle SMP Avant Lady, białe, damskie

862,40 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodełko Selle SMP Avant Lady dla kobiet wykorzystuje wygodną wyściółkę, która zapewnia siodłu maksymalny komfort, będąc szerszym i dobrze wyściełanym modelem, który jest bardzo ceniony przez kobiety. Pokryty jest prawdziwą skórą w wersjach czarnych i mikrofibrą w wersjach kolorowych. Avant jest nieco krótszy i ma dość szerokie nadwozie. Opatentowane cechy Selle SMP, takie jak całkowicie otwarty i swobodny kanał centralny, oryginalna końcówka dzioba orła i podniesiony tył, nadają tym modelom ciekawy akcent aerodynamiczny. Polecany również do modeli rowerów trekkingowych. SMP4BIKE: Opatentowana ergonomiczna konstrukcja SMP. - Końcówka w kształcie „orlego dzioba”: Większy komfort w niskiej pozycji i maksymalna swoboda ruchu szczytówki. Unikaj ucisku na narządy płciowe. - Kanał centralny: Brak ucisku okolicy krocza i prostaty. Brak drętwienia i mrowienia narządów płciowych. Ochrona struktur nerwowych i naczyniowych, pełny przepływ krwi oraz większa płynność i siła mięśni. - Obszar wsparcia: Maksymalne wsparcie i stabilizacja miednicy oraz redukcja dekompensacji stawów. Lepsze naciskanie na pedały i mniejsze straty energii. - Wklęsłość tylna: ergonomiczna konstrukcja chroniąca kość ogonową. Cechy: - Waga: 350 g - Wymiary: 269 x 154 mm - Wyściółka: ekspandowany elastomer - Korpus: Nylon 12 wzmocniony włóknem węglowym - Pokrycie: prawdziwa skóra w wersji czarnej i mikrofibra Lorica w wersjach kolorowych - Szyny: stal nierdzewna AISI 304 Ø 7,1 mm - Zalecane do: rowerów szosowych, górskich, triathlonu i trekkingu
Referencja: SMP-AVANTLADYRI-BI

Opinia eksperta

Avant wykorzystuje szerszy kadłub w porównaniu do innych modeli SMP.

Opinia eksperta

Avant wykorzystuje szerszy kadłub w porównaniu do innych modeli SMP.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.