Siodełko Selle SMP Evolution w kolorze czarnym

852,26 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodło Selle SMP Evolution wykorzystuje konstrukcję modelu Composit w połączeniu z minimalną wyściółką. Jest pokryty prawdziwą skórą w wersjach czarnych i mikrofibrą Lorica w wersjach kolorowych. Ma idealne, wszechstronne właściwości i jest szczególnie odpowiedni dla miednic o przeciętnej budowie anatomicznej. Model Evolution wyściełany jest ekspandowanym elastomerem na wysokości guzowatości kulszowej oraz w punktach podparcia pośladków. Opatentowane cechy Selle SMP, takie jak całkowicie wolny kanał centralny, oryginalny dziób orła i podniesiony tył, nadają tym modelom ciekawy akcent aerodynamiczny. Dzięki bardzo małej wyściółce jest szczególnie odpowiedni dla szczupłych osób z wąską miednicą. Cechy: - Waga: 230 g - Wyściółka: ekspandowany elastomer - Kadłub: Nylon 12 wypełniony włóknem węglowym - Pokrycie: prawdziwa skóra w wersji czarnej i mikrofibra Lorica w wersjach kolorowych - Rama: rura ze stali nierdzewnej AISI 304 - Polecane do: Road i Mountain Rower - Rekomendowany dla rozmiarów: XS-SM
Referencja: SMP-2201700800

Opinia eksperta

Model Evolution to idealne siodełko do zawodów sportowych oraz do pedałowania w czasie wolnym.

Opinia eksperta

Model Evolution to idealne siodełko do zawodów sportowych oraz do pedałowania w czasie wolnym.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.