- 23%

Siodło Fizik Arione K:ium czarne

PVR 554,56 zł
429,60 zł
Oszczędzasz: 23%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodełko szosowe Fizik Arione K:ium białe przeznaczone dla profesjonalistów. Fizik bierze pod uwagę wartość kręgosłupa w zależności od stopnia elastyczności rowerzysty i możliwości uzyskania wysokich wyników. Siodło dla osób o dużej elastyczności i mających tendencję do większego stopnia zgięcia w dolnej części kręgosłupa. W tej pozycji kości miednicy spełniają swoją funkcję podparcia na siodle, z lekkim naciskiem na okolicę krocza lub narządów płciowych - Cechy siodełka Fizik Arione K:ium Rozmiar: 300x132 mm Konstrukcja: Nylon i wzmocniona węglem Szyna: K:ium i system Wing Flex Pokrycie: Biały Microtex Waga: 225 g - Fizik Arione K:ium Technologia siodełka Wing Flex: konstrukcja wygięta w dół, w miejscu, gdzie wewnętrzne uda stykają się z siodełkiem, co zapewnia lepszą efektywność ruchu pedałowania. Dodatkowo siodło wysuwa się z siodła, zapewniając jeźdźcowi najwygodniejszą pozycję, eliminując normalne problemy związane z siodłem, które jest za długie, za krótkie, za szerokie lub za wąskie. Clip System: system zintegrowany z podstawą siodełka, który umożliwia szybkie, czyste, łatwe i bezpieczne mocowanie, które nie wymaga żadnych narzędzi. Zakładanie jest równie łatwe, jak zdejmowanie.
Referencja: FI-129.00051

Wyróżniamy

Siodełko Fizik Arione przeznaczone jest dla rowerzystów o większym zgięciu w dolnej części kręgosłupa, co pozwala na wykorzystanie całego siodełka, dzięki czemu kości miednicy wspierają ciężar ciała, przedłużając komfort.

Wyróżniamy

Siodełko Fizik Arione przeznaczone jest dla rowerzystów o większym zgięciu w dolnej części kręgosłupa, co pozwala na wykorzystanie całego siodełka, dzięki czemu kości miednicy wspierają ciężar ciała, przedłużając komfort.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.