Siodło Selle SMP Avant czarne

871,39 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodło Selle SMP Avant z niezwykle wygodną wyściółką, która zapewnia maksymalny komfort siodła. Jest tapicerowany prawdziwą skórą w wersjach czarnych i mikrofibrą Lorica w wersjach kolorowych. Avant jest nieco krótszy i ma dość szeroki kadłub. Stanowi idealne siodło dla wszystkich tych, którzy preferują wygodę wygodnego siodła. Opatentowane cechy Selle SMP, takie jak całkowicie wolny kanał centralny, oryginalny nos w kształcie orlego dzioba i podniesiony ogon, nadają tym modelom ciekawego akcentu aerodynamicznego. Polecany również do modeli rowerów trekkingowych. Odpowiedni dla osób z szeroką i szeroką środkową częścią, wskazany również dla rowerzystek. Charakterystyka siodła Selle SMP Avant: Waga: 335 g Wymiary: 269 x 154 mm Wypełnienie: elastomer ekspandowany Skorupa: Nylon 12 z domieszką włókna węglowego Tapicerka: skóra naturalna dla wersji czarnej i mikrofibra Lorica dla wersji kolorowych Stelaż: tuba ze stali AISI Stal nierdzewna 304 Zalecane do: Rower szosowy, górski i trekkingowy Zalecane do Rozmiary: L-XL-XXL
Referencja: SMP-2201700300

Wyróżniamy

Avant wykorzystuje szerszy kadłub w porównaniu do innych modeli SMP.

Wyróżniamy

Avant wykorzystuje szerszy kadłub w porównaniu do innych modeli SMP.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.