Siodło Selle SMP Composit Lady, białe, damskie

PVR 945,81 zł
851,01 zł
Oszczędzasz: 10%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodełko Selle SMP Composit Lady dla kobiet z elastomeryzowaną skorupą Nylon 12 wypełnioną włóknem węglowym pokrytym prawdziwą skórą w wersjach czarnych i Lorica Microfiber w wersjach kolorowych. Będąc modelem bez wyściółki, Composit jest szczególnie odpowiedni dla tych, którzy są przyzwyczajeni do pedałowania na sztywnych i wąskich siodełkach. Opatentowane cechy Selle SMP to wolny kanał centralny, oryginalny przód w kształcie orlego dzioba i podwyższenie tyłu, co zapewnia tym modelom wzrost aerodynamiki. Wskazany dla osób szczupłych z wąską miednicą. Siodło Selle SMP Composit Lady Właściwości: Waga: 200 g Wyściółka: brak Kadłub: Nylon 12 elastomeryzowany i wypełniony włóknem węglowym Pokrycie: Prawdziwa skóra w wersji czarnej i mikrofibra Lorica w wersjach kolorowych Rama: rura ze stali nierdzewnej AISI 304 Polecane do: Szosowe i rower górski Zalecany dla rozmiaru: XS - S - M
Referencja: SMP-COMPLADYRI-BI

Opinia eksperta

Siodełko Selle SMP Composit ma tę samą konstrukcję i konstrukcję co modele Carbon, ale ma elastomerową skorupę Nylon 12 wypełnioną włóknem węglowym.

Opinia eksperta

Siodełko Selle SMP Composit ma tę samą konstrukcję i konstrukcję co modele Carbon, ale ma elastomerową skorupę Nylon 12 wypełnioną włóknem węglowym.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.