Twój koszyk

Siodło Selle SMP Composit Lady, białe, damskie

PVR 939,91 zł
845,70 zł
Oszczędzasz: 10%
Kup ten produkt i zbierz 197 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodełko Selle SMP Composit Lady dla kobiet z elastomeryzowaną skorupą Nylon 12 wypełnioną włóknem węglowym pokrytym prawdziwą skórą w wersjach czarnych i Lorica Microfiber w wersjach kolorowych. Będąc modelem bez wyściółki, Composit jest szczególnie odpowiedni dla tych, którzy są przyzwyczajeni do pedałowania na sztywnych i wąskich siodełkach. Opatentowane cechy Selle SMP to wolny kanał centralny, oryginalny przód w kształcie orlego dzioba i podwyższenie tyłu, co zapewnia tym modelom wzrost aerodynamiki. Wskazany dla osób szczupłych z wąską miednicą. Siodło Selle SMP Composit Lady Właściwości: Waga: 200 g Wyściółka: brak Kadłub: Nylon 12 elastomeryzowany i wypełniony włóknem węglowym Pokrycie: Prawdziwa skóra w wersji czarnej i mikrofibra Lorica w wersjach kolorowych Rama: rura ze stali nierdzewnej AISI 304 Polecane do: Szosowe i rower górski Zalecany dla rozmiaru: XS - S - M
Referencja: SMP-COMPLADYRI-BI

Wyróżniamy

Siodełko Selle SMP Composit ma tę samą konstrukcję i konstrukcję co modele Carbon, ale ma elastomerową skorupę Nylon 12 wypełnioną włóknem węglowym.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Siodełko Selle SMP Composit ma tę samą konstrukcję i konstrukcję co modele Carbon, ale ma elastomerową skorupę Nylon 12 wypełnioną włóknem węglowym.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.