Twój koszyk

Siodło Selle SMP Forma czarne

872,63 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodełko Selle SMP Forma ze skorupą z elastomeryzowanego nylonu 12 wypełnioną włóknem węglowym pokrytym prawdziwą skórą dla wersji czarnych i mikrofibrą Lorica dla wersji kolorowych. Będąc modelem bez wyściółki, Forma jest odpowiednia dla tych, którzy są przyzwyczajeni do pedałowania na sztywnych siodełkach średniej szerokości. Model Forma został zaprojektowany z myślą o rowerzystach poszukujących większego komfortu w pozycji siedzącej w porównaniu do tego, jaki zapewnia węższa wersja Composit. Opatentowane cechy Selle SMP, a mianowicie całkowicie wolny kanał centralny, oryginalny dziób orła i podniesiony tył, nadają tym modelom dodatkowy sedno aerodynamiki. „Designed on your body” – hasło reklamowe siodełka, najlepiej je definiuje. Wskazany dla osób z szeroką miednicą środkową. Cechy siodła Selle SMP Kształt: Waga: 230 g Wymiary: 273 x 137 mm Wyściółka: brak Kadłub: Nylon 12 Nylon 12 elastomeryzowany i obciążony włóknem węglowym Pokrycie: Prawdziwa skóra dla wersji czarnej i Lorica Microfiber dla wersji kolorowych. Rama: rura ze stali nierdzewnej AISI 304 Rekomendowana dla: Rowerów szosowych i górskich Rekomendowana dla rozmiarów: ML-XL
Referencja: SMP-2201704000

Wyróżniamy

Forma prezentuje tę samą konstrukcję i ten sam design, co model Carbon Lite.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Forma prezentuje tę samą konstrukcję i ten sam design, co model Carbon Lite.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.