Twój koszyk

Siodło Selle SMP Plus białe

PVR 934,96 zł
841,25 zł
Oszczędzasz: 10%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodło Selle SMP Plus ma górną wyściółkę z rozszerzonego elastomeru, która zapewnia maksymalny komfort. Jest tapicerowany prawdziwą skórą w wersjach czarnych i mikrofibrą Lorica w wersjach kolorowych. Siodło polecane nawet do rowerów trekkingowych. SMP4BIKE: Opatentowana ergonomiczna konstrukcja SMP. - Końcówka w kształcie „orlego dzioba”: Większy komfort w niskim położeniu i maksymalna swoboda posuwania się końcówki. Unikaj ucisku narządów płciowych. - Kanał centralny: Brak ucisku w okolicy krocza i prostaty. Brak drętwienia i mrowienia narządów płciowych. Ochrona struktur nerwowych i naczyniowych, pełny przepływ krwi oraz większa płynność i siła mięśniowa. - Obszar podparcia: Maksymalne podparcie i stabilizacja miednicy oraz redukcja dekompensacji stawów. Lepsze naciskanie na pedały i mniejsze straty energii. Wklęsłość tylna: Ergonomiczna konstrukcja chroniąca kość ogonową. Charakterystyka: - Waga: 370 g - Wymiary: 279 x 159 mm - Wyściółka: górna wyściółka z ekspandowanego elastomeru - Korpus: Nylon 12 wzmocniony włóknem węglowym - Tapicerka: skóra naturalna (kolor czarny) i mikrofibra (wersje kolorystyczne) - Szyny: 7,1 mm AISI Stal nierdzewna 304 - Zalecane do: rowerów szosowych, górskich i trekkingowych - Zalecane do rozmiarów: L - XL - XXL
Referencja: SMP-PLUSRI-BI

Wyróżniamy

Plus wykorzystuje tę samą skorupę, co model Pro, znacznie grubsza wyściółka zapewnia maksymalny komfort siodła.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Plus wykorzystuje tę samą skorupę, co model Pro, znacznie grubsza wyściółka zapewnia maksymalny komfort siodła.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.