Siodło Selle SMP Plus czarne

867,77 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodełko Selle SMP Plus pokryte prawdziwą skórą dla wersji czarnej i mikrofibrą Lorica dla wersji kolorowych. PLUS jest obficie wyściełany, polecany nawet do rowerów trekkingowych. Opatentowane cechy Selle SMP, takie jak całkowicie wolny kanał centralny, oryginalny dziób orła i podniesiony tył, nadają tym modelom ciekawy akcent aerodynamiczny. Odpowiedni dla osób z szeroką i szeroką środkową miednicą. Siodełko Selle SMP Plus Właściwości: Waga: 360 g Wymiary: 279 x 159 mm Wyściółka: elastomer ekspandowany Kadłub: Nylon 12 z dodatkiem włókna węglowego Pokrycie: Skóra naturalna w wersji czarnej i Mikrofibra Lorica w wersjach kolorowych Stelaż: tuba Stal nierdzewna AISI 304 Rekomendowane dla : Rower szosowy, górski i trekkingowy Zalecane dla rozmiarów: L-XL-XXL
Referencja: SMP-2201700400

Wyróżniamy

Plus wykorzystuje ten sam kask co model Pro, znacznie grubsza wyściółka zapewnia maksymalny komfort siodła.

Wyróżniamy

Plus wykorzystuje ten sam kask co model Pro, znacznie grubsza wyściółka zapewnia maksymalny komfort siodła.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.