Siodło Selle SMP Stratos białe

921,06 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Siodło Selle SMP Stratos wykorzystuje strukturę modelu Composit uzupełnioną średnią wyściółką dla dodatkowego komfortu. Jest pokryty prawdziwą skórą w wersjach czarnych i mikrofibrą Lorica w wersjach kolorowych. Model Stratos jest wyściełany elastomerem w miejscach guzowatości kulszowej i punktach podparcia pośladków. Opatentowane cechy Selle SMP, takie jak całkowicie wolny kanał centralny, oryginalny dziób orła i podniesiony tył, nadają tym modelom ciekawy akcent aerodynamiczny. Łącząc lekką, ale wygodną wyściółkę z ramą o zmniejszonej szerokości, Stratos stanowi idealne rozwiązanie pośrednie pomiędzy modelami Evolution i Glider. Odpowiedni dla rowerzystów o wąskiej i średniej miednicy. SMP4BIKE: Opatentowana ergonomiczna konstrukcja SMP. - Końcówka w kształcie „orlego dzioba”: Większy komfort w niskiej pozycji i maksymalna swoboda ruchu szczytówki. Unikaj ucisku na narządy płciowe. - Kanał centralny: Brak ucisku okolicy krocza i prostaty. Brak drętwienia i mrowienia narządów płciowych. Ochrona struktur nerwowych i naczyniowych, pełny przepływ krwi oraz większa płynność i siła mięśni. - Obszar wsparcia: Maksymalne wsparcie i stabilizacja miednicy oraz redukcja dekompensacji stawów. Lepsze naciskanie na pedały i mniejsze straty energii. - Wklęsłość tylna: ergonomiczna konstrukcja chroniąca kość ogonową. Cechy: - Waga: 260 g - Wymiary: 266 x 131 mm - Wyściółka: standardowa wyściółka z elastomeru ekspandowanego - Korpus: Nylon 12 wzmocniony włóknem węglowym - Pokrycie: prawdziwa skóra (kolor czarny) i mikrofibra (wersje kolorowe) - Szyny: stal nierdzewna AISI 304 Stal Ø 7,1 mm - Polecany do: rowerów szosowych, górskich i triathlonu - Polecany dla rozmiarów: XS - S - M - L
Referencja: SMP-STRATOSRI-BI

Wyróżniamy

Model Stratos to idealne siodełko do uprawiania sportu oraz do pedałowania w czasie wolnym.

Wyróżniamy

Model Stratos to idealne siodełko do uprawiania sportu oraz do pedałowania w czasie wolnym.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.