Skala Tanita BC-587

469,28 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Waga diagnostyczna Tanita BC-587 to monitor ciała o udźwigu do 200Kg. który mierzy skład ciała, wysyłając sygnał o niskiej częstotliwości przez 4 elektrody u podstawy wagi. Sygnał ten krąży pomiędzy płynami tkanki mięśniowej, ale napotyka opór tkanki tłuszczowej, zwany bioimpedancją, która dokładnie mierzy skład ciała, a jego wyniki są porównywane w oparciu o płeć, wzrost i wagę osoby w celu dokładnego obliczenia. czytanie. Cechy wagi Tanita BC-587: - Udźwig do 200 kg - Bardzo długie i bardzo wytrzymałe szkło zapewniające większą stabilność. - Procent wody i tkanki tłuszczowej. - Indeks tłuszczu trzewnego. - Masa kości. - Podstawowa przemiana materii. - Wiek metaboliczny. - Masa mięśniowa. - Indeks fizyczny. - Funkcja tylko ciężaru. - 4 tryby pamięci i tryb gościa. - Tryb sportowca. - Wzrost masy: 0,1 kg. - Przyrost tkanki tłuszczowej: 0,1% - Dane osobiste: 4 wspomnienia - Zasilanie: 4 baterie AA (w zestawie)
Referencja: TA-BC-587

Wyróżniamy

Wszystkie informacje o składzie ciała w Twoich stopach. Dzięki analizie Bioimpedancji i ekskluzywnej technologii Tanita w ciągu kilku sekund uzyskasz najbardziej kompletne dane, które pozwolą Ci monitorować Twój stan zdrowia. Zawiera tryb dziecięcy umożliwiający pełne monitorowanie całej rodziny. Udźwig do 200 kg.

Wyróżniamy

Wszystkie informacje o składzie ciała w Twoich stopach. Dzięki analizie Bioimpedancji i ekskluzywnej technologii Tanita w ciągu kilku sekund uzyskasz najbardziej kompletne dane, które pozwolą Ci monitorować Twój stan zdrowia. Zawiera tryb dziecięcy umożliwiający pełne monitorowanie całej rodziny. Udźwig do 200 kg.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.