Skala Tanita BC-730 różowa

231,48 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kompaktowy monitor ciała Tanita BC-730 z analizą bioimpedancji, która mierzy skład ciała, wysyłając bezpieczny sygnał o niskiej częstotliwości do całego ciała, z 4 elektrod na podstawie wagi. Sygnał ten krąży w płynie w tkance mięśniowej, ale napotyka opór tkanki tłuszczowej. Ta oporność, zwana bioimpedancją, jest dokładnie mierzona, a jej wyniki są porównywane w oparciu o płeć, wzrost i wagę osoby, aby obliczyć odczyt tkanki tłuszczowej i skład ciała w spersonalizowany sposób. Cechy wagi Tanita BC-730: - Kompaktowa konstrukcja (216 x 260 x 35 mm.) - Łatwość przechowywania i transportu (800 gr.) - Procentowa zawartość wody i tkanki tłuszczowej - Wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej - Masa kości - Podstawowa przemiana materii - Metabolizm wiek - Masa mięśniowa - Indeks fizyczny - Funkcja tylko wagi - 5 trybów pamięci - Tryb gościa - Tryb sportowca - Funkcja przywołania
Referencja: TA-BC-730-ROSA

Opinia eksperta

Waga Tanita o zwartej konstrukcji gwarantującej maksymalną precyzję pomiaru masy.

Opinia eksperta

Waga Tanita o zwartej konstrukcji gwarantującej maksymalną precyzję pomiaru masy.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.