- 27%

Skarpetki rowerowe Compressport biało-zielone

PVR 63,95 zł
46,68 zł
Oszczędzasz: 27%

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Najnowocześniejsze, ultratechniczne skarpetki rowerowe Compressport. To niezwykle lekkie i wyjątkowo tonizujące skarpetki, które działają zarówno na utrzymanie postawy, jak i aktywację mikrokrążenia. Szeroki i ergonomiczny nosek, stymulacja łuku stopy, 3D.DOTS oraz włókna multikompresyjne dodają energii i komfortu podczas wysiłku. 3D.DOTS oferują również unikalne połączenie ochrony przed uderzeniami i wentylacji, szczególnie na poziomie kostki i ścięgna Achillesa. W poduszkach ochronnych nie gromadzi się woda, co gwarantuje, że stopy pozostaną suche. Leczenie jonami srebra to kolejna broń przeciwko poceniu i namnażaniu się bakterii. Rozmiary: T2 - 37/39, T3 - 40/42, T4 - 43/45, T5 - 46/48
Referencja: PO-SBHBV

Wyróżniamy

Skarpety Compressport zaprojektowane specjalnie do jazdy na rowerze. Z 3D.DOTS, które zapewniają lepszą ochronę przed uderzeniami i lepszą wentylację.

Wyróżniamy

Skarpety Compressport zaprojektowane specjalnie do jazdy na rowerze. Z 3D.DOTS, które zapewniają lepszą ochronę przed uderzeniami i lepszą wentylację.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.