Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2

Skarpety do chodzenia na świeżym powietrzu Lurbel Camino szare

67,83 zł

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Skarpety Lurbel Camino są ergonomiczne, wydajne i posiadają wymagania termiczne FeelCool +D, w których zakres zastosowań termicznych jest szerszy. Wykonane są z inteligentnej tkaniny transpiracyjnej, która nadaje skarpetkom właściwości bakteriobójcze, bezwonne oraz maksymalną oddychalność. Zostały opracowane z myślą o najwyższych wymaganiach i przetestowane pod kątem bardzo specyficznego zastosowania w sportach w wysokich temperaturach. Technologia zastosowana przy jego produkcji opiera się na wielokanałowej przędzy syntetycznej, która charakteryzuje się dużą zdolnością pocenia się w kontakcie ze skórą i pomaga jej zachować suchość. Produkt z przędzą syntetyczną o przekroju wielokanałowym zapewniającym szybki transport wilgoci w kontakcie ze skórą, przędzą poliamidową zjonizowaną srebrem i elastomerem, która tworząc centralny wątek tkaniny nadaje jej dużą elastyczność i działanie antybakteryjne oraz przędzę poliamidową zapewniającą wzmocnienie w miejscach o największym tarciu odzieży. Wysokość: H4 (8 cm nad butem) Waga: 50 g (rozmiar S) Skład: 75% Cool-tech - 19% Polyamide Ion - 6% Lycra
Referencja: LU-00A0.188U-2809

Opinia eksperta

Wysokie skarpety Lurbel przeznaczone do użytku na świeżym powietrzu i do chodzenia, ze strukturą zbadaną pod kątem maksymalnej wrażliwości, zdolności adaptacyjnych, oddychalności, bezszwowe i ze wzmocnieniami w obszarach o największym tarciu.

Opinia eksperta

Wysokie skarpety Lurbel przeznaczone do użytku na świeżym powietrzu i do chodzenia, ze strukturą zbadaną pod kątem maksymalnej wrażliwości, zdolności adaptacyjnych, oddychalności, bezszwowe i ze wzmocnieniami w obszarach o największym tarciu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.