Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2

Skarpety do chodzenia na świeżym powietrzu Lurbel Mountain szare

PVR 89,10 zł
73,75 zł
Oszczędzasz: 17%

Rozmiar

Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Skarpety Lurbel Mountain charakteryzują się wysoką wydajnością i spełniają wymagania termiczne FeelCool +D, w których zakres zastosowań termicznych jest szerszy. Wykonane są z inteligentnej tkaniny oddychającej przez ciało, która nadaje skarpetkom właściwości bakteriobójcze, bezwonne i maksymalnie oddychające. Zostały opracowane z myślą o najwyższych wymaganiach i przetestowane pod kątem bardzo specyficznego zastosowania w sportach w wysokich temperaturach. Technologia zastosowana przy jego produkcji opiera się na wielokanałowej przędzy syntetycznej, która charakteryzuje się wysoką oddychalnością w kontakcie ze skórą i pomaga jej zachować suchość. Produkt z przędzą syntetyczną o przekroju wielokanałowym zapewniającym szybkie odprowadzanie wilgoci w kontakcie ze skórą, przędzą poliamidową zjonizowaną srebrem i elastomerem, która tworzy centralny splot tkaniny, nadając jej doskonałe właściwości adaptacyjne i działanie antybakteryjne oraz przędzą poliamidową zapewniającą wzmocnienie w miejscach o największym tarciu odzieży. Właściwości technologii Lurbel Bmax: - Szerokie działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne - Zapobiega podrażnieniom i przegrzaniu. - Specjalna pielęgnacja nadżerek skóry, pomagająca jej wcześniejszą regenerację - Transport wilgoci - Wysoka oddychalność Skarpety Lurbel Mountain posiadają ergonomiczną konstrukcję ESP z systemem ochronnym zapewniającym większą redukcję tarcia i lepszą amortyzację w najbardziej krytycznych punktach skóry. palce, pięta i podeszwa środkowa. Zapewnia wzrost amortyzacji od 25% do 40%. Świetne możliwości adaptacji i bezproblemowość. Zalety technologii Lurbel ESP: - Podeszwa stopy: amortyzująca tkanina zmniejsza nacisk w obszarach największej koncentracji obciążenia podeszwy stopy podczas chodzenia i biegania, zapewniając większy komfort i zapobiegając powstawaniu obszarów przeciążeniowych. W ten sposób zmniejsza się ból podeszwy stopy oraz występowanie odparzeń i pęcherzy. - Możliwość dostosowania: połączenie i nałożenie tkanin o różnym stopniu elastyczności w różnych obszarach skarpety zapewnia idealne dopasowanie, unikając wrażenia dyskomfortu spowodowanego przemieszczeniem skarpety i tarciem tkaniny. - Palce: anatomiczny kształt skarpety w obszarze palców zapobiega nakładaniu się palców, pozostawiając wolną przestrzeń do ruchu. - Komfort: poprawa ogólnego komfortu stóp zarówno podczas chodzenia, jak i biegania. Brak wewnętrznych szwów zmniejsza widoczność otarć i pęcherzy, poprawiając komfort użytkowania. Wysokość: H5 (12-23 cm nad butem) Waga: 68 g (rozmiar M) Skład: 42% Regenactiv - 28% Cool-tech - 22% Polyamide Ion - 8% Lycra
Referencja: LU-00A1.300U-2828

Wyróżniamy

Skarpety z wydajną technologią bmax do użytku na świeżym powietrzu/chodzenia, z ergonomicznym systemem ochrony ESP, opracowanym pod kątem maksymalnego komfortu, możliwości dostosowania, oddychalności, bezszwowe i ze wzmocnieniami w obszarach największego uderzenia i zużycia.

Wyróżniamy

Skarpety z wydajną technologią bmax do użytku na świeżym powietrzu/chodzenia, z ergonomicznym systemem ochrony ESP, opracowanym pod kątem maksymalnego komfortu, możliwości dostosowania, oddychalności, bezszwowe i ze wzmocnieniami w obszarach największego uderzenia i zużycia.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.