Twój koszyk

- 30%

Skarpety rowerowe UYN Aero czarno-niebieskie

PVR 73,10 zł
51,48 zł
Oszczędzasz: 30%
Kup ten produkt i zbierz 11 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Skarpetki UYN Cycling Aero są bardzo lekkie i aerodynamiczne. Model ten charakteryzuje się trójwymiarową budową części nogawkowej, zaprojektowaną w celu zwiększenia współczynnika aerodynamicznego poprzez zmniejszenie oporu powietrza. Skarpeta wykonana jest ze specjalnej przędzy Fibresist, która ułatwia przepływ ogrzanego powietrza i jest szczególnie odporna na ścieranie. Trójwymiarowe mikrokanaliki zintegrowane z wewnętrzną powierzchnią umożliwiają cyrkulację powietrza wokół stopy, utrzymując ją komfortowo suchą i w odpowiedniej temperaturze, nawet podczas najdłuższych przejażdżek. Dzięki technologii Preshock Shield skarpeta zapewnia strategiczną ochronę najbardziej wrażliwych obszarów, takich jak ścięgno Achillesa. Cechy: Materiały: 79% poliamid, 14% polipropylen, 7% elastan Struktura mikrokanalików 3D zapewniająca cyrkulację powietrza; utrzymuje stopy suche i w przyjemnej temperaturze - Anatomicznie ukształtowana wkładka odporna na stres i ruchy sportowe - Dzięki swoim cennym właściwościom fizykochemicznym, puste w środku włókno FIBRESIST zapewnia dwie zdecydowane zalety odzieży UYN. Z jednej strony wydrążony korpus ułatwia przepływ chłodzącego powietrza, utrzymując skórę suchą i wygodną. Z drugiej strony FIBRESIST jest wysoce elastyczny i odporny na rozdarcie, wytrzymując nawet bardzo ścierne użytkowanie. Strefy FIBRESIST zapewniają skuteczną ochronę podbicia i innych wrażliwych obszarów - odzież UYN wykonana z Texlyte Nano jest niezwykle wygodna dzięki zrównoważonemu pH i działaniu hipoalergicznemu. Jednocześnie zaawansowane technologicznie włókno Texlyte Nano jest bardzo lekkie, co pozwala na swobodną cyrkulację powietrza pomiędzy skórą a ubraniem. Zmniejsza to również całkowitą wagę sprzętu przy dłuższych okresach aktywności Technologie: - Preshock Shield: skarpeta zapewnia strategiczną ochronę najbardziej wrażliwych obszarów, takich jak ścięgno Achillesa
Referencja: UYN-S100227-B116

Wyróżniamy

Dzięki technologii Preshock Shield skarpeta zapewnia strategiczną ochronę najbardziej wrażliwych obszarów, takich jak ścięgno Achillesa.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Dzięki technologii Preshock Shield skarpeta zapewnia strategiczną ochronę najbardziej wrażliwych obszarów, takich jak ścięgno Achillesa.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.