Twój koszyk

Składana opona przednia Continental Kryptotal Trail Endurance Tubeless Ready w kolorze czarnym

263,65 zł
Kup ten produkt i zbierz 60 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Składana opona przednia Continental Kryptotal Trail Endurance Tubeless Ready ma optymalny bieżnik dla przedniego koła. Ta opona terenowa łączy w sobie stabilność przyczepności, przyczepność podczas hamowania i opory toczenia. Idealny do mieszanych warunków terenowych. Wyraźny bieżnik zapewnia płynność, łatwe prowadzenie i lepszą przyczepność na twardych nawierzchniach. Cechy: Zastosowanie: MTB, Downhill, Enduro, rower elektryczny Wymiary: 27,5 x 2,40, 29 x 2,40 Tubeless Ready Technologia: Trail Casing TPI: 6/660 Waga: 1000 g PSI: 51 ETRTO : 60-584 - Składane Technologie: - Wytrzymałość: Mieszanka o zrównoważonych właściwościach chwytnych i wytrzymałościowych. Mieszanka oporowa zapewnia wysoką trwałość w połączeniu z dobrymi oporami toczenia i przyczepnością. Mieszanka do wyboru do jazdy po szlakach lub jako mieszanka skupiająca się na oporze do rowerów elektrycznych. Tubeless Ready: Opony przystosowane do zastosowania bezdętkowego to opony, które nie wymagają dętki. Kiedy opona bezdętkowa jest napompowana, ciśnienie powietrza dociska stopki do boków opony, utrzymując oponę na miejscu. Opony przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready (TLR) należy montować na specjalnych felgach zaprojektowanych tak, aby zapewniały utrzymanie ciśnienia. Obudowa Trail: Wydajność porównywalna z obudową Enduro, dostosowana do zastosowań w terenie. - Odpowiednie do rowerów elektrycznych: Tworząc opony do rowerów elektrycznych, czerpiemy z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji opon do motorowerów i motocykli. Wszystkie nasze opony miejskie/trekkingowe są dopuszczone do jazdy ze standardową prędkością co najmniej 25 km/h. Opony oznaczone e50 są również certyfikowane do pojazdów typu S-Pedelec. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji ochrona przed przebiciem jest wysoka, a opory toczenia niskie, co zapewnia ochronę przed przedwczesnym zużyciem spowodowanym dodatkową siłą napędową.
Referencja: CO-1506950000-C

Wyróżniamy

Idealny do mieszanych warunków terenowych.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealny do mieszanych warunków terenowych.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.