Słoik w proszku do napoju izotonicznego Isostar Long Energy Endurance 790 g Butelka

84,71 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Butelka w proszku do napoju izotonicznego Isostar Long Energy Endurance to napój energetyczny o zawartości 61 kcal / 100 ml. Izotoniczny pomimo wysokiego udziału węglowodanów: 15,1 g/100 ml. Dostarcza energii niezbędnej do długotrwałego uprawiania sportu. Korzyści: - Napój energetyzujący i izotoniczny, który dzięki swojemu szczególnemu składowi bogatemu w węglowodany złożone o niskiej osmolalności i progresywnej wchłanialności pozwala na bardzo wysoki udział węglowodanów w odpowiedzi na potrzeby wynikające z długotrwałej praktyki sportowej. - Podczas wysiłku organizm zużywa glukozę, aby przekształcić ją w energię mechaniczną niezbędną do wysiłku, jaki podejmujemy. Dlatego ważne jest, aby podczas długotrwałych sportów organizm otrzymywał stopniowo przyswajalną odżywkę węglowodanową. - Regularne spożywanie Isostar Long Energy umożliwia utrzymanie wysokiej dostępności energii podczas długotrwałych sportów, od początku do końca. Prezentacje: Słoik na proszek: 790 g = 5 litrów O smaku krwistej pomarańczy. Zalecenia: - Zalecaną ilość proszku (79 g) nabrać za pomocą łyżki (7 łyżek stołowych lub 14 łyżek deserowych). Wlać do pojemnika i wymieszać z wodą aż do uzyskania 500ml płynnego Isostar Long Energy. Ważne jest przestrzeganie tej proporcji, aby powstały napój był izotoniczny. Jeśli jest przygotowany bardziej skoncentrowany, powstaje napój hipertoniczny. - Pij bezpośrednio przed wysiłkiem. Podczas aktywności fizycznej pić 150 ml - 250 ml co 15 lub 20 minut. Pij także po aktywności sportowej, aby pomóc przywrócić rezerwy. Składniki: Maltodekstryny, cukier, barwnik: czerwień buraczana i beta-karoten, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, aromat, cytrynian sodu, chlorek sodu, witaminy C, E i B1. Skład analityczny na 100 g / na 500 ml (79 g proszku) Wartość energetyczna 1638 kJ 385 kcal / 1294 kJ 304 kcal Białka 0 g / 0 g Węglowodany 95,5 g / 75,4 g w tym cukry 26 g /20,5 g Tłuszcze 0 g / 0 g w tym nasycone 0 g / 0 g Błonnik pokarmowy 0 g / 0 g Sód 0,20 g / 0,16 g Witamina C 48 mg / 38 mg Witamina E 7,5 mg / 5,9 mg Witamina B1 0,95 mg / 0,75 mg Dystrybucja energii: 99% Węglowodany . Masa netto: 790 = 5 litrów produktu płynnego.
Referencja: IS-194013

Wyróżniamy

Napój izotoniczny bogaty w węglowodany dostarczający więcej energii niż zwykły napój Isostar. Szczególnie wskazany przy długotrwałych wysiłkach trwających dłużej niż dwie godziny.

Wyróżniamy

Napój izotoniczny bogaty w węglowodany dostarczający więcej energii niż zwykły napój Isostar. Szczególnie wskazany przy długotrwałych wysiłkach trwających dłużej niż dwie godziny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.